Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Wynajem długoterminowy – dlaczego warto?

Full Service – pełen serwis na wyciągnięcie ręki.

Wynajem długoterminowy – dlaczego warto?


Oprócz sprzedaży, w Warszawie i całej Polsce oferujemy wynajem wózków widłowych i ładowarek teleskopowych. To rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej klientów, doceniając łatwą i precyzyjną kontrolę wydatków.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu długoterminowego? Przeczytaj naszą listę zalet!

 1. Koszty wynajmu stanowią bezpośredni koszt działalności przedsiębiorstwa.
 2. Zmniejszenie bieżących obciążeń podatkowych (kosztem podatkowym jest cały czynsz najmu, a nie tylko niewielki odpis amortyzacyjny od wartości zakupionych wózki podnośnikowych).
 3. Precyzyjna kontrola kosztów utrzymania floty wózków przez stałe raty za wynajem, które upraszczają kalkulację wewnątrzzakładową i pozwalają na przewidywalne przygotowywanie budżetu.
 4. Unikanie dużych inwestycji w środki trwałe amortyzowane przez kolejne lata.
 5. Stuprocentowe finansowanie obce, bez wiązania kapitału własnego.
 6. Miesięczne płatności za używanie wózków finansowane z bieżących dochodów.
 7. Indywidualne, dopasowane do potrzeb każdego klienta kalkulowanie stawek za wynajem oraz czas wynajmu wózków.
 8. Pełna odpowiedzialność wynajmującego za dyspozycyjność i stan techniczny floty wynajmowanych wózków.
 9. Pełna odpowiedzialność wynajmującego przed Urzędem Dozoru Technicznego za stan techniczny floty wynajmowanych wózków.
 10. Podstawianie przez Wynajmującego wózków zastępczych w przypadku poważnych awarii wózków używanych oraz w przypadku zwiększenia intensywności prac przeładunkowych.
 11. Jako najemca nie musisz ponosić kosztów zakupu oraz magazynowania części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych (smarów i olejów) niezbędnych do wykonywania serwisu używanych wózków.

Oszczędnie, wygodnie, praktycznie – wynajmij wózki widłowe w Warszawie i całej Polsce wraz z Logistic PM!

Full service – pełen serwis na wyciągnięcie ręki.Obsługa serwisowa typu Full Service to wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą skrupulatnie zaplanować budżet swojej działalności bez obaw o stan techniczny eksploatowanej floty wózków widłowych i innych maszyn transportu wewnętrznego. Miesięczna płatność za obsługę serwisową gwarantuje precyzyjną kontrolę kosztów utrzymania pojazdów i upraszcza kalkulację wewnątrzzakładową.

Wysokość stawek oraz zakres serwisu są uzgadniane indywidualnie i dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Zmianie nie ulega jedno – to wykonawca serwisu stale odpowiada za dyspozycyjność i stan techniczny floty eksploatowanych wózków. Dzięki temu masz pewność, że Twoje pojazdy będą gotowe wtedy, kiedy będziesz ich potrzebował! A w razie poważnych awarii serwisant podstawi wózki zastępcze.

Full Service to pewna oszczędność – nie musisz ponosić kosztów zakupu i magazynowania części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych (smarów, olejów, itp.), niezbędnych do wykonywania obsługi serwisowej.

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań! W Warszawie i całej Polsce serwis i naprawę wózków widłowych oraz ładowarek teleskopowych oferuje Logistic PM.